فروش جوش شیرین، قلب مواد اولیه صنعت نان و بیسکویت

خرید جوش شیرین 1

خرید جوش شیرین (بیکربنات سدیم)

شرکت نامکسون بزرگترین وارد کننده جوش شیرین در ایران است


 

بیکربنات سدیم یا جوش شیرین یک ماده ورآورنده با کیفیت است که در تولید رنج وسیعی از محصولات غذایی مانند بیسکویت ها ، کیک، کراکر، انواع نان صنعتی و نان سنتی، نوشیدنی ها، فراورده های گوشتی و غیره کاربرد دارد. همچنین خرید جوش شیرین توسط شرکت های تولید کننده خوراک دام، داروسازی ها، محصولات آرایشی و بهداشتی، کنترل آلودگی هوا و صنایع دیگر انجام می‌گیرد.

جوش شیرین خریداری شده توسط شرکت های تولید کننده صنایع غذایی، در رنج وسیعی از سایز دانه جهت پف دادن انواع بیسکویت و نان استفاده می‌شود. شرکت نامکسون بزرگترین واردکننده جوش شیرین در ایران است و بخش عمده ی محصول خود را جهت استفاده به عنوان ماده ورآورنده ی بیسکویت و نان و همچنین به عنوان منبع دی اکسید کربن در نوشیدنی ها وارد می‌کند. همچنین بخشی از این محصول در صنایع دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید جوش شیرین 2

جوش شیرین در واقع یک عنصر پف زا است که مصرف آن در محصولات آردی بسیار متداول است. جوش شیرین از ترکیب آلکالی، بیکربنات سودا، یک اسید و یک ماده جاذب آب تولید می‌شود. فعالیت جوش شیرین زمانی آغاز می‌شود که آب به خمیر اضافه می‌گردد. افزودن آب به جوش شیرین باعث ایجاد دی اکسید کربن در خمیر می‌شود که این گاز آزاد شده حباب هایی را در خمیر ایجاد می‌کند که باعث ور آمدن خمیر می‌گردد. از این لحاظ مهم است که خمیر پس از قرار گرفتن جوش شیرین در مجاورت آب، در زمان مناسب در فر پخت قرار بگیرد. زیرا فعالیت جوش شیرین بمانند خمیرمایه پس از مدتی متوقف شده و اثر سوء بر کیفیت محصول تولیدی خواهد داشت.

در صنعت پخت نان، کیکی، بیسکویت استفاده از برخی آردهای فراوری شده نیز متداول است. این آردها عمدتاً از ترکیب آرد با موادی مانند بیکربنات آمونیوم و جوش شیرین تهیه می‌شوند و تولید کننده را از ترکیب مجدد این مواد بی نیاز می‌کنند. لکن، آردهای فراوری شده برای تولید یک محصول خاص و با میزان مشخصی از ترکیبات جوش شیرین و بیکربنات آمونیوم تولید می‌شوند و استفاده از آنها در محصولات دیگر نیازمند تنظیم میزان ترکیبات بیکربناتی است.

در برخی ترکیبات خمیر نان و کیک از بیکربنات سدیم (جوش شیرین) به همراه بیکینگ پودر استفاده می‌شود. در این رسپی ها نیز، بیکربنات سدیم جهت تنظیم اسیدیته مخلوط و همچنین تنظیم ور آمدن خمیر به کار بسته می‌شود. یکی از ویژگی های منحصر بفرد جوش شیرین یا بیکربنات سدیم این است که این ماده اولیه، اگر خوب سیل شود و به خوبی نگهداری شود عمر نامحدود و تاریخ مصرف بسیار طولانی دارد. البته اگر محیط نگهداری جوش شیرین خشک و خنک نباشد، ماده ی درون بسته به صورت کلوخه ای در می‌آید و کارایی خود را در محصول نهایی از دست می‌دهد.

خرید جوش شیرین 3

صنایع مختلف بیکربنات سدیم (جوش شیرین) را در مصارف گوناگون و بعضاً جالب به قرار ذیل استفاده می کنند:

_خرید جوش شیرین برای ساخت خمیر دندان. در این محصولات بیکربنات سدیم معمولاً همراه با 3 درصد هیدروژن پراکسید استفاده می شود.

_جوش شیرین باعث تازگی و رفرش شدن محیط دهان می شود.

_خرید توسط دندان سازی ها برای استفاده در ساختار دندان مصنوعی.

_استفاده از جوش شیرین به عنوان لایه بردار پوست. از این ماده همچنین به عنوان جایگزین های دئودورانت های خوشبو کننده نیز استفاده می شود.

_خرید جوش شیرین جهت استفاده در تولید آنتی اسیدها

_خرید جوش شیرین توسط داروسازی ها برای مصارف مختلف دارویی و همچنین تولید پاد زهر نیش حشرات

_خرید جوش شیرین توسط شرکت های تولید شوینده

_خرید بیکربنات سدیم توسط شرکت های باطری سازی

_خرید جوش شیرین توسط شرکت های تولید بیسکویت جهت استفاده در محصولاتی مانند بیسکویت، کراکر، پریتزل

_خرید جوش شیرین توسط شرکت های تولید نان صنعتی جهت استفاده در محصولاتی مانند نان حجیم، نان سوخاری، کوراسان،…

_خرید جوش شیرین توسط شرکت های تولید کیک جهت استفاده در محصولاتی مانند کاپ کیک، کیک لایه ای، سوییس رول، …

 


◄برای دریافت قیمت جوش شیرین کلیک کنید ( خرید جوش شیرین E420 )

خرید جوش شیرین, واردات جوش شیرین, فروش جوش شیرین, جوش شیرین کریستالی, پودر جوش شیرین, قیمت جوش شیرین, قیمت بیکربنات سدیم

 

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *