به نامکسون خوش آمدید

Namexon ارائه کننده طیف وسیعی از مواد اولیه و مایحتاج صنایع غذایی در ایران است. کارشناسان Namexon به لطف سالها تجربه در صنایع مختلف غذایی وبا مطالعه‍‍ی دقیق فعالیتِ تخصصی شما ابتدا نیاز واقعی شما را درک کرده سپس محصول و یا خدماتی را که واقعاً به آن نیاز دارید، ارائه می کنند.

برای اینکه بهترین محصول و راهکار را به شما ارائه کنیم، نیاز به دسترسی نزدیک و احاطه به بازارهای مبدا مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی داریم. به این منظور شرکت Namexon در خارج از ایران از طرق همکاری و یا شرکت های وابسته حضور موثر دارد. لذا Namexon توانایی تامین نیازهای صنعت متبوع شما شامل انواع مواد اولیه صنایع غذایی، مواد شیمیایی صنایع غذایی، ماشین آلات صنایع غذایی و سایر نیازهای تخصصی (موارد خاص کسب و کار شما) را در ابعاد کلان از بازارهای جهانی دارد.

به این منظور در سال 2015 میلادی مجموعه ای از کارشناسان مجرب صنعت غذا و بسته بندی تشکیل شد که همراه و مشاور شما است.

 • بیانیه ماموریت و چشم انداز شرکت Namexon

  .

  ◄به کسب و کار مشتریانمان رونق می بخشیم، با ارائه بهترین کیفیت محصول و خدمات با مناسب ترین قیمت. می دانیم که اینگونه ما نیز رونق خواهیم داشت.

  .

  چشم انداز

  می خواهیم که انتخاب اول مشتریان و تامین کنندگانمان در زمینه مواد اولیه و ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی و مواد شیمیایی باشیم. نمی خواهیم که فروشنده باشیم، می پسندیم که همراه و همکار مشتریانمان باشیم. به سودآوری کلان نمی اندیشیم، ماندگاری هدف ماست.

  ماموریت

  با به کار بستن دانش، تجربه و اعتبار و با الگو قرار دادن “ماندگاری”، با مشتریانمان روابط مستمر و طولانی مدت داریم و در این راه تامین کنندگانمان همیار ما هستند.

  رویکردمان فنی و علمی و بنای روابطمان بر اساس وفاداری و منفعت مشترک است.

This post is also available in: English